Menü Kapat

Sultançiftliği Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 3 Oran: 5]

Sultançiftliği Evden Eve nakliyat şirketimiz hizmete başladığı 18 yıllık tecrübesiyle Sultangazi ilçemizdeki müşterilerine marangozlu, ambalajlı ve hesaplı olarak sorunsuz hizmet vermektedir. Sultangazi’de hizmet veren en eski firmalar arasındayız. Firmamızın araç başı çalışan 6 kişilik ev taşıma ekibi sayesinde tüm eşyalarını zararsız bir şekilde yeni evinize nakil edilmektedir.

sultançiftliği evden eve nakliyat
sultançiftliği evden eve nakliyat

Evinizi taşımak için bilgi edinebileceğiniz ve fiyat alabileceğiniz telefon numaralarımız web adresimizde mevcuttur. Sultangazi nakliyat ailesi olarak evinizdeki tüm mobilyaları taşımadan önce sökerek sağlıklı taşınmaya el verişli hale getiriyoruz. Taşınma içinde beyaz eşyalarınızın bağlantıları da mevcuttur. Sultançiftliği Evden Eve Nakliyat hizmetleri.

 

Sultançiftliği Parça Eşya Taşımacılığı
Sultangazi mahallelerimizde verdiğimiz ve diğer nakliyecilerin çoğunlukla gerçekleştirmediği hizmetlerden olan parça eşya taşımacılığını sorunsuzca, hesaplı tamamlamaktayız. Parça eşya taşımacılığını genellikle letgo, dolap gibi ikinci el eşya taşına aracılık eden web sitelerinden alışveriş yapan müşterilerimiz tercih etmektedir. Gün geçtikçe artan mobilya ve beyaz eşya sektöründeki pahalılık insanlarımızı zaman zaman tasarruf amaçlı bu alış verişe yöneltmiştir. Alınan eşyalar tek ve parça eşya dediğimiz gurupta olduğu için taşımacılığını küçük akliye araçlarıyla gerçekleştirmek gerekmektedir.
Küçük araçlarla gerçekleştirilen parça eşyaların nakliyeleri de hesaplı olmakta ve bu sayede astarı yüzümü geçmemektedir.

Sultançiftliği Nakliye
Sultançiftliğin de nakliye hizmeti ihtiyacınızı hesaplı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle taşınacak olan parça eşya ve küçük ölçekli yükleri de birçok nakliyeci yardımcı olamamaktadır. Bunların başlıca sebeplerinden bir tanesi de taşımayı yapacak olan araçların yüke uygun olmamasıdır. Arayışa geçtiğiniz neredeyse tümünden şu cevabı duyacaksınız ”bizim araçlarımız büyük” tam bu esnada cebinize ve ihtiyacınıza en uygun aracı size yönlendirecek olan Sultançiftliği nakliye hizmetimiz ekonomiye destek vermektedir. Büyük, küçük ve orta ölçekli çeşitli araçlarla hizmet veren şirketimiz ev, iş yeri ve çeşitli taşınılması gereken yüklerde yanınızda bulunmaktadır.

Sultançiftliği mahallemiz hakkında

İstanbul’un Sultangazi ilçesinin batısındaki mahallesidir. İlçenin “Sultan” kısmına ismini vermiştir. “Gazi” kısmı ise Gazi Mahallesi’nden gelmektedir. Sultangazi’nin en bilinen mahallesidir.

Sultançiftliği, 1981 yılına kadar bir köydü. 1981 yılında Cebeci Mahallesi ile birlikte Gaziosmanpaşa sınırları içine alınmıştır. Bugün 250.000’den fazla insan bu semt sınırındaki mahallelerde yaşamaktadır ve günümüzde Gazi Mahallesi’yle birleşerek, semte bağlı mahalleler ile Habipler’in de katıldığı, “Sultangazi” ilçesi kuruldu. Kaynak

 

error: Content is protected !!
0531 845 5134