Menü Kapat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 6 Oran: 5]
SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Artık günümüz şartları ve İstanbul gibi büyük şehirlerimizde taşınmak elimizde olmayan bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle tam bu evde ”10 sene otururum” dediğiniz anda aniden çıkan bir kararla taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Eşyalarınızı yeni alıp yerleştirmişken taşınma durumuyla yüzleştiğiniz an  seçeceğiniz ev taşıma firmasının, işinde uzman, hesaplı ve marangozlu olması gerekmekte. Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Sultangazi evden eve nakliyat firmamız  bütün eşyalarınızı istediğiniz adrese götürürken edindiği tecrübe ve birikimle evinizi marangozlu ambalajlı ve uzman kadrosuyla taşımaktadır . Ayrıca Sultangazi evden eve nakliyat yaptığı program dahilinde gerçekleşecek olan nakliyat işleminin sağlıklı olunması için 2-3 gün öncesinden plan yapılması taşınma açısından daha sağlıklı olacaktır.  13 yıllık ev taşıma deneyimi ile üstlendiği tüm sorumluluğu en hesaplı şekilde yerine getiren firmamız faaliyetlerine referanslı müşterilerle devam etmektedir.

 Alanında Uzman Çalışanlar
Ev taşıma işlemlerinde eşya güvenliği ve eşyanın ömrünün uzamasında en önemli ilk faktör çalışan elemanlardır. misal olarak eşyanın nasıl kaldırılması ve hangi metotlar ile nakliyat araçlarına yüklenmesi gibi konular üzerinde deneyim sahibi olmayan kişiler ile gerçekleştiren taşımanın başarıyla tamamlanması zor bir ihtimaldir. Bu zor durum o an görülmese bile 3 veya 5 gün veya 2 ay sonra eşyaların üzerindeki etkiler veya başka hasarlar ile kendini gösterir. Sultangazi nakliyat şirketimizde birlikte görev aldığımız arkadaşlarımız deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Sultangazi evden eve nakliyat çalışanları kırılması muhtemel olan tüm eşyalar, araçların özel bölümüne yerleştirilmekte darp ve çizik durumlarından kurtarmak için.  

Sultangazi Evden Eve Nakliyat
Sultangazi’de bilinen en kaliteli ev taşıma firması. İkametinin Sultangazi’de olduğu nadir ev taşıma şirketlerindendir firmamız.
Sultangazi’de ikamet edip yine Sultangazi’de hizmet vermenin önemi nedir? diye soracak olursanız bu kutlu durumun faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz.
1. Komşunuz olan firmamız ev taşıma öncesi ve sonrasında tüm soru ve sorunlarınıza anında destek vererek hem maddi hem manevi oluşabilcek herşeyin önüne geçmektedir.
2. Taşınmanız sonrasında olaki kurduğumuz gardrobun yerini beğenmediniz ve zarar görmeden yerini değiştirmek istediğiniz an yeniden bizi arayabilir sorununuza anında müdahele edebiliriz. 
3. Güvenilirlik bir ev taşımasında belki herşeyden önce gelmektedir. Güven son zamanlarda çeşitli iş kollarında çok zor ulaşılabilen bir durumdur. Özellikle evden eve nakliyat sektöründe herkezinde duyup bildiği üzere kötü hadiseler yaşanmaktadır. Sultangazi nakliyat firmamız istediğiniz an gelip hoş sohpet ve çay içebileceğiniz evinizin ailenizin nakliyat firmasıdır.
4. Hesaplılık, son yıllarda sürekli pahalılaşan yaşam fiyatlarının etkilediği ülkemizde yaptığımız her masraf göze batmaktadır. hal bu olurken birde ev değiştirme ihtiyacı doğduğunda boya badana, depozito nakliye derken birçok masraf ortaya çıkmaktadır. Hesabımızı en çok bilmemiz gereken bu dönemde Hesaplı kaliteli nakliyat hizmeti almanın yegane şaşmaz yolu tabi ki evinize mahallenize en yakın olan taşıma firmasını seçmektedir. Bilindiği üzere birçok nakliye hizmeti farklı bölgelerde ikamet eden taşımacılar tarafından getirilmektedir. Ataşehir, Kartal, Ümraniye, Avcılar, Esenyurt bunlardan birkaçı dır. Taşımacılar ne kadar uzaktan gelirse maliyetleri de o kadar artmaktadır. Sultangazi Nakliyat firmamız sizin mahallenizde bulunan dükkanıyla hizmet verdiğinden diğer taşımacılara göre %40 – %60 oranında hesaplı hizmet vermektedir.

Sultangazi’de Ev Taşıma Fiyatları
 Sultangazi ‘de ki komşularımıza şuandan itibaren ev taşıma fiyatlarımız hakkında rakamsal fiyatları vermeye başlıyoruz.
sultangazi evden eve nakliyat
sultangazi evden eve nakliyat

1+1 Ev   800  –  1100 Lira
2+1 Ev   1000 – 1400 Lira 
3+1 Ev  1500 –  2000 Lira (fotoğrafla daha sağlıklı olur)

Fiyatlarımız ortalama kat ve standart eşyalara sahip olan evler için geçerlidir. İletişime geçip en fiyat alabilirsiniz.
Yapılacak olan Toki önderliğindeki evlerin nakliyat fiyatlarını düşürüleceği tahmin edilmektedir.

Sultangazi’de Çok Hesaplı Fiyatlar

Sultangazi nakliyat firmamızca, dikkat ettiğimiz konuların en başında fiyat, kalite performansı gelmektedir. Zor zamanlar geçirdiğimiz bu zamanlarda tüm halkımızı kendimizden görerek en iyi işi en hesaplı tamamlamaya çalışıyoruz. Aile ekonomisine önem veren firmamız hırsa kapılmadan kaliteli işçilik anlayışla Sultangazi insanımıza uygun nakliyat fırsatları Sunmaktadır. Taşınmaların çoğunun acil ihtiyaç dahilinde oluştuğunu düşünürsek bunu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli nakliyatçılar insanlarımızın mecburiyetlerini kendi menfaatlerine çevirerek herkesi zor durumda bırakmaktadırlar. Sultangazi Evden eve nakliyat firmamız bu gibi düşüncelerden çok uzak bir yapıya sahip olduğu için, hatta ve hatta böyle durumlarda insanlarımızın işlerini kolaylaştırmanın ileriye dönük daha güvenli referanslar oluşturduğunu bildiğimiz için elimizden geldiğince daha çok taşınan müşterimizle iletişime geçip kötü niyetli taşımacılardan uzaklaştırıp kendi kurumsal bünyemizde güven ile hizmet vermekteyiz. uzun ve yakın mesafelerde %50′ ye varan fırsatlarla gerçekleştirilen hizmetimizi müşterilere söz verilen günde tamamlanmaktadır. Sultangazi nakliye şirketimizle çekinmeden iletişime geçip taşınmanız hakkında tüm ön bilgiyi edinebilirsiniz. Çatalca, Sultangazi, Arnavutköy, Bahçelievler, Başakşehir, Silivri, Bakırköy, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Güngören, Küçükçekmece ve tüm ilçelerimize…

Sultangazi Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat  başta İstanbul, tüm semtlerine kurumsal anlayışla sorunsuz hizmetle eşyalarınıza zarar vermeden taşınmanızı ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.
Ev taşıma fiyatlarımız Sultangazi’de 400 lira olarak belirlediğimiz fiyat sadece Araç ücretidir (ekipsiz)
Sultangazi’de taşınma ihtiyacınızı gidermek için bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. 
Taşınma esnasında eşyalarınızı eşyalarınızın ambalajlarına dikkat ederek sizlere kaliteli hizmet vermek için özen gösteriyoruz. Bahçelievler evden eve nakliyat
Son zamanlarda gözünü para hırsı bürümüş nakliyeciler hepimizin karşısına çıkmıştır. Öyle ki 2+1 sıradan bir ev taşıması için 2000 hatta 3000 lira ücret isteyen bile çok sayıda mevcuttur. Firmamız halkçı düşünce ve ideolojisiyle tüm halkımıza kaliteli ve çok hesaplı hizmet vermeyi amaçlamış ve gerçekleştirmiştir. Sultangazi evden eve nakliyat

Taşınmada Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sultangazi Evden eve nakliyat, çokça özen isteyen hizmet gurubundadır. fakat işin hazin yanı hizmeti alırken hizmet alan müşterilerimiz, nakliyat şirketi bazı durumlarda özensiz alışma sergilemektedir. Ev taşıma mesleğinde özensizce yapılan her taşınmanın maddi ve manevi olarak kötü sonuçları vardır. Bildiğimiz duyduğumuz kötü sonuçlarla karşılaşılmaması adına sizler için bazı maddeler sıraladık.

1-) Ev taşıma günü gelecek aracın iç ölçülerin standarttan küçük olması. Çalışan sayısının eksik olması.
2-) Personelin günlük ücret usulü çalışanlardan olması, toplama ekiple iş yürütülmesi.
3-) Ev taşımasında usta olmayan acemi çalışanların gelmesi.
4-) Eşyaların ambalajsız olarak yüklenip yine o şekilde boşaltılması.
5-) Çalışan ekibin başında bir yöneticinin bulunmaması.

Sıraladığımız bu ve bu gibi problemlerden evinizin sağlığı için uzak durun. Sultangazi evden eve nakliyat Bizimle gereken iletişimi kurduktan sonra ön bilgi olarak aldığınız fiyatı tam netleştirmek için sizden fotoğraf video veya uygunluk durumunda evinize gelerek kısa bir eksper yapmak isteriz. Tüm anlaşmalar sağlandıktan sonra size taşıma gününü, kaç kişilik ekibin geleceğini, gelecek kamyonun ölçülerini daha detaylı anlatarak aklınıza takılabilecek tüm sorulara cevap vermekteyiz.

 Sultangazi evden eve nakliyat
Kaliteli hesaplı taşımacılığı uygun fiyatlara güvenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Sultangazi Nakliyat evden eve nakliyat, işyeri taşıma, tek parça eşya taşımacılığı, nakliyeleri gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerimiz bulunmaktadır. Arayıp anında fiyat alabilirsiniz.
Tüm Sultangazi ilçemizi kapsayana nakliyat şirketimiz sizin için her zaman en hesaplı fiyatla kaliteli, sorunsuz bir taşımacılık gerçekleştirmektedir. Sultangazi Nakliyat

error: Content is protected !!
0531 845 5134