Menü Kapat

Sultangazi Kamyonet Nakliye

Oylamaya katılın!
[Toplam: 4 Oran: 5]

Sultangazi Nakliye Kamyonet çalışmaları Sultangazi Nakliyat güvencesiyle 500 Lira’dan başlayan ücretlerle temin edebilirsiniz. Sultangazi günlük kamyonet konusunda, küçük büyük ve elemanları araçlarımız bulunmaktadır. Yük taşıma araçlarımız tiplerine kamyon ve kamyonet boyutundadır. Sultangazi Kamyonetle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek kapasitemiz mevcuttur.

İhtiyaç dahilinde kısa zamanda verdiğiniz adrese araçlarımız gelmektedir. Sultangazi Kamyonet taşımacılığın ev ofis ve parça eşya taşımalarına uygun kapalı kasa araçlarımız bulunmaktadır. Genel olarak ev taşıma sektörüne hizmet verdiğimiz için açık kasa araçlar bulundurmamak tayız.

İhtiyaç dahilinde elemanlı ev taşımacılığı marangozlu parça eşya taşımacılığı hesaplı olarak gerçekleştirmekteyiz.. Çalıştırdığımız tüm elemanlarımız sadece ev taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız mobilya sektörü dışında hizmet vermemektedir. Örnek olarak bizimle iletişime geçtiğinizde tuğla, odun veya inşaat malzemesi gibi çeşitli yükleri taşımak isterseniz o gibi konularda size yardımcı olamamaktayız. Firma düzenimize uygun olmayan yüklerdir. Çalışanlarımızın mobilyalarınızı dikkatli taşıyacağından ve söküm kurulumlarını ustalıkla yapacaklarından emin olabilirsiniz.

Sultangazi Kamyonet Nakliye Özellikleri

Eşya taşımacılığını en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için sürekli dikkatli davranıyoruz. Kamyonet nakliye hizmetimiz aşağıdaki tüm nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.

  • Tüm kamyon, kamyonet şirketimizin kendisine aittir. Bize ait olmayan araç ve elemanlarla asla iş yapmıyoruz. Ev taşıma işlerinden komisyon, pirim ve ortaklık girişimlerinde bulunmuyoruz. Sadece kendi işimizi kendimiz yapıyoruz.
  • Evinizle ilgili gerekli konuşma, fotoğraf gibi onuları inceledikten sonra eşya taşınması için en uygun aracımı gönderip sorunsuz taşınma gerçekleştiriyoruz.
  • Kamyon, Kamyonetleri tüm bakımlarını periyodik zamanlarından önce gerçekleştirerek yolda kalma gibi durumları müşterilerimize yansıtmıyoruz.
  • Kamyonlarımız kapalı, ahşap iç döşeme kasalı dır.  Kasaların geniştir ve eşya taşımaya uygun yaptırılmaktadır. Eşyaların sorunsuz yüklenebilmesi için merdiven sistemi kurulmuştur.
  • Sultangazi Nakliyat firmamız tüm evraklara sahip olup resmi iş ciddiyetinin farkındadır.

     

  • Sultangazi Kamyonet Taşıma Fiyatları

    Sultangazi ev taşıma ücretlerimiz evinizin odasına ve eşya hacmine göre değişmektedir.  Bununla birlikte eski ve yeni evinizin katları, mobilyalarınızdaki detaylar Km farkları gibi etkenler taşımacılıkta fiyatları belirleyen ana unsurlardır. Bizler Sultangazi ilçemizde halkımızla en hesaplı fiyatı en kaliteli şekilde buluşturmak tayız. Tüm ev taşımalarımızda zamsız fiyat politikasını benimsiyoruz

error: Content is protected !!
0531 845 5134