Menü Kapat

Sultangazi Parça Eşya Taşıma

Oylamaya katılın!
[Toplam: 5 Oran: 5]

Sultangazi parça eşya taşıma firmamızın içinde barındırdığı çeşitli ebatlardaki araçlardan biri olan küçük kamyonet sayesinde birçok nakliye firmasının yapmadığı, yapamadığı parça eşya taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.
Bu sayede Sultangazi ilçemizde koltuk takımı, beyaz eşya, tek gardırop, baza yatak ve kolilerden oluşan parça yük nakliyesini Sultangazi halkımızla en hesaplı şekilde buluşturuyoruz. Küçük çaplı kamyonetler büyük araçlara nazaran daha hızlı ve hesaplı taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Tüm parça eşyalarınızı Sultangazi parça eşya taşıma olarak Sultangazi içerisinde saat hesabıyla nakil ediyoruz.

Sultangazi ilçemizdeki en büyük sorunlardan biride anlaşılan nakliyecinin gelmemesidir.
Bilhassa küçük eşya ve parça nakillerde çeşitli nakliyeciler daha uygun bir iş bulduğunda karşı tarafa vereceği zararı düşünmeden habersiz, sessiz sedasız bir biçimde sözleşilen işi iptal etmektedir. Firmamızın kurumsallığı altında olan küçük kamyonetli ekiplerimiz anlaşmamız dahilinde verdiği söz ve saatte eşyanın taşınacağı adreste olup küçük araç için tayin ettiğimiz ekiplerle taşınmayı gerçekleştirmektedir.

sultangazi parça eşya taşıma
sultangazi parça eşya taşıma

Sultangazi ilçemizde yürüttüğümüz nakliyat hizmetini tüm ebat ve boydaki araçlarla devam ettiriyoruz. Evinizdeki eşyaların hacmi ne olursa olsun taşıma hizmetinde belirlenmiş bir sınırımız bulunmamaktadır.
En hesaplı Sultangazi Nakliyat Fiyatları Parça eşya taşımacılığı için firmamızla çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Ekibi
Parça eşyalar genellikle küçük araçlarla gerçekleştirildiğinden eleman sayısı azdır. Eleman sayısı, araç boyutu, yakıt tasarrufu gibi etkenler bir araya geldiğinde parça eşyalarınız için en hesaplı fiyat maliyetleri ortaya çıkmaktadır. Her taşıma ekibinde olduğu gibi parça eşya taşıma ekibinde de marangozlu çalışanımız mevcuttur. Tek gardırop, televizyon ünitesi, ranza, ayakkabılık gibi eşyalarınızın söküm ve kurulumlarını rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz. Günümüzde bir marangoz sadece gardırop sök kur işlemine 400 lira talep etmekte ve taşıma nakliyesine karışmamaktadır. 
Firmamız bünyesinde bulunan marangoz ve taşıma ekipleriyle birlikte sök kur, taşıma artı nakliye işlemlerini bir arada gerçekleştirmektedir. Tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Parça eşya taşıma bölgeleri
Bünyemizde bulunan küçük araçlarımız İstanbul’un tüm ilçelerin de parça taşıma yapmaktadır. Sultangazi parça eşya taşıma, Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma, Bayrampaşa parça eşya taşıma, Güngören parça eşya taşıma, Bahçelievler parça eşya taşıma, Bağcılar parça eşya taşıma, Başakşehir parça eşya taşıma, Avcılar parça eşya taşıma, Bakırköy parça eşya taşıma

error: Content is protected !!
0531 845 5134